informacje o naszej firmie

 

Firma KART-MAP powstała w 1985 roku jako prywatny zakład ślusarski. Początkowo zakład zajmował się produkcją sprężyn tapicerskich, regałów oraz narzędzi ogrodniczych. W roku 1987 w ofercie handlowej pojawiły się po raz pierwszy meble metalowe w postaci szaf na plany i mapy. W kolejnych latach sukcesywnie rozszerzaliśmy ofertę o szafy biurowe, szafy kartotekowe oraz szafy BHP.

W 1996 roku siedziba firmy została przeniesiona do miejscowości Nikielkowo koło Olsztyna.
W październiku 2001 po przeprowadzonym audycie systemu zarządzania jakością uzyskaliśmy certyfikat jakości zgodny z wymaganiami międzynarodowej normy ISO 9001:2000 w zakresie projektowania, produkcji i serwisu naszych mebli. Certyfikat ten potwierdza wysoką ich jakość oraz gwarantuje utrzymanie stabilności procesu produkcji i obsługi klienta.
W październiku 2007r. firma przekształca się w spółkę jawną.

Odbiorcami naszych wyrobów są urzędy, banki, szkoły, muzea, ośrodki zdrowia, zakłady przemysłowe, produkcyjne, handlowe z każdej niemal branży. Na terenie całego kraju posiadamy sieć swoich przedstawicieli.

Obecnie w asortymencie posiadamy około 70 produktów. Oferta nasza jest podzielona na 5 grup wyrobów:

• szafy na plany i mapy,
• szafy kartotekowe,
• szafy biurowe,
• szafy ubraniowe - BHP,
• regały magazynowe.

Ofertę tę cały czas uaktualniamy i modyfikujemy pod kątem potrzeb naszych klientów. W Dziale Konstrukcyjno-Projektowym prowadzone są prace nad udoskonalaniem naszych produktów. Inwestujemy także w nowoczesny park maszynowy oraz infrastrukturę. Wszystko po to, aby jeszcze doskonalej spełniać wymagania naszych odbiorców. 

kartka.jpeg